Efektowne żaluzje drewniane to niebanalny, bardzo elegancki system osłony okien, dodający wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Nowoczesne żaluzje stanowią również idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian.

Żaluzje drewniane

DREWNIANE

Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony

Żaluzje drewniane to jednocześnie stylowy, a przy tym wytrzymały system osłon okiennych, który każdemu wnętrzu dodaje niebanalnego uroku. Żaluzje pozwalają na łatwą regulację poziomu zaciemnienia poprzez dozowanie ilości wpadającego do środka światła, dzięki czemu stanowią także skuteczną ochronę przed przegrzewaniem się pomieszczeń. Mogą być także zastosowane do osłony większych powierzchni, na przykład przeszklonych ścian lub całych wnęk okiennych.

PURE

Nowość wśród żaluzji drewnianych 50mm

Stylowe żaluzje drewniane pasują do każdego wnętrza. Dzięki swojej konstrukcji można z ich pomocą bardzo łatwo regulować ilość i kierunek wpadającego do wnętrza światła. Nowoczesne żaluzje drewniane chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Mogą być wykorzystane także do osłony większych powierzchni, na przykład całych wnęk okiennych lub przeszklonych ścian. To elegancki i funkcjonalny sposób na osłonę okien.

LAMINOWANE

Funkcjonalny system żaluzji osłonowych

Żaluzje osłonowe to niezawodny i wygodny w obsłudze system osłony okien. Dzięki wykończeniu z użyciem drewna dodatkowo podkreślają elegancję każdego wnętrza. Atutem tego systemu jest w szczególności możliwość dokładnego wyregulowania ilości i kierunku wpadającego do wnętrza światła, co również ma wpływ na mniejsze nagrzewanie się pomieszczeń. Żaluzje te mogą być wykorzystane również do osłony większych powierzchni jak przeszklone ściany lub całe wnęki okienne.

BAMBUSOWE

Dla nowoczesnych, jak i stylowych wnętrz

Największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele, dostępne w szerokości 25 i 50 mm, powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniana.