Rolet, żaluzje i inne osłony okienne powinny być integralnym elementem wystroju domu. Aranżujesz swoje mieszkanie lub dom? Nie zapomnij o tym, aby zwrócić uwagę na okna. Tradycyjne żaluzje aluminiowe są atrakcyjnym rozwiązaniem do każdej przestrzeni – są one dostępne w dużym wyborze kolorów i rozmiarów, aby dopasować je do konkretnego wnętrza. Także przygotowujemy żaluzje drewniane i drewnopodobne – to eleganckie osłony okienne, które będą pasowały do różnych wnętrz. Nasze żaluzje wykonujemy zawsze na zamówienie i w dopasowanym rozmiarze.

Żaluzje aluminiowe

STANDARD

Żaluzje poziome aluminiowe

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej.

VENUS

Szeroki wybór kolorów i tekstur

Aluminiowe systemy żaluzji w niebanalnej i stylowej formie. Żaluzje Venus dostępne są w dwóch różnych wersjach – z rozmiarami lameli wynoszącymi 16 lub 25 milimetrów. Montowane są w przestrzeni pomiędzy listwami przyszybowymi, wyposażone są w płaską i dekoracyjną kasetę, dlatego pasują do każdego okna. Systemy żaluzji Venus obsługiwane są z użyciem jednego łańcuszka koralikowego.

GENIUS

Gwarancja prostego i skutecznego zaciemnienia

Żaluzje Genius bazują na opływowych kasetach, które wyróżniają się nowoczesnym i stylowym wzornictwem. Doskonale nadają się zarówno do użycia w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, w tym w biurowcach, centrach konferencyjnych, placówkach oświatowych. Wyposażone są w praktyczne mechanizmy samohamujące i łańcuszki koralikowe pozwalające na jednoczesne obracanie i podnoszenie lameli. Dzięki swojej funkcjonalności żaluzje Genius pozwalają na dowolne regulowanie poziomem zaciemnienia pomieszczeń, także do całkowitego zaciemnienia.