Żaluzje czy rolety? A może verticale? Szukasz ciekawych osłon wewnętrznych okien? Wybór jest praktycznie nieograniczony! Czekają różne żaluzje czy rolety, które można dopasować generalnie do każdej przestrzeni domu. Co jednak kupić?

Verticale

VERTICALE 89

Optymalne przesłonięcie dużych powierzchni

Doskonale nadają się do przesłonięcia dużych powierzchni, między innymi w salach konferencyjnych, pomieszczeniach biurowych czy też w aulach. Verticale dostępne są w pełnej gamie różnorodnych wzorów i kolorów, dlatego można dopasować je indywidualnie do wystroju pomieszczenia. Lamele mogą być wykonane także z PCV. Dla wygodniejszej obsługi systemy verticali wyposażane są w silniki, które służą do łatwiejszego zasuwania, rozsuwania i obracania lameli.

VERTICALE 127

Roziwązanie dla biur, sal konferencyjnych, auli

Niezawodny wybór do sali konferencyjnych, auli czy pomieszczeń biurowych – wszystkich dużych powierzchni, w przypadku których konieczne jest skuteczne zabezpieczenie przed nadmiernie wpadającym do wnętrza światłem. Dla łatwiejszej obsługi wertikale mogą być wyposażone w silniki, które pozwalają na obracanie, rozsuwanie i zasuwanie lameli. Do dyspozycji jest pełna gama tkanin w dziesiątkach kolorów dla szerokości lamela 127 milimetrów, a także istnieje możliwość wykonania lameli z materiałów PCV.