Osłona okna w małym mieszkaniu – co wybrać? Aranżacja małego mieszkania zawsze przysparza sporo trudności. Obecnie do dyspozycji ma się bardzo wiele mebli, akcesoriów dekoracyjnych, materiałów wykończeniowych, zatem wystarczy tylko przemyślany projekt, aby móc mieszkać wygodnie nawet na 30 metrach kwadratowych.

Rolety Wolnowiszące

 

RM25

RM25 – System Rolet Wolnowiszących

Popularna i wszechstronna forma osłony okiennej, która nie tylko skutecznie chroni przed słońcem, ale również pełni funkcje dekoracyjne. Czeka pełna gama różnorodnych materiałów, a dodatkowo rolety te mogą być wykończone ozdobnymi falbanami. Rolety wolnowiszące montuje się na zewnątrz wnęk okiennych – do sufitu lub nad oknem bądź też bezpośrednio we wnęce. Dzięki nim można zasłonić również całą wnękę okienną.

<

A32

A32 – System Rolet Wolnowiszących

Efektowne i klasyczne rolety wolnowiszące, które skutecznie ochraniają przed nadmiernym nasłonecznieniem, a przy tym zdobią wnętrze. Rolety mogą być dodatkowo wykończone ozdobnymi falbanami. Montaż odbywa się do zewnętrznej części wnęki okiennej nad oknem lub też do sufitu bądź też bezpośrednio we wnęce. Rolety te nadają się również do całkowitego zasłaniania większych powierzchni, w tym wnęk okiennych.

VEGAS MINI

VEGAS MINI – System Rolet Wolnowiszących

System Vegas Mini nie ma kasetek, a brzegi rolet zabezpieczone są prowadzeniem żyłkowym. Roleta przeznaczona jest do mocowania na skrzydłach okiennych z użyciem bezinwazyjnych wieszaków mocujących lub też we wnękach okiennych. Lekka konstrukcja powoduje, że prezentuje się dobrze na każdym oknie. To ekonomiczny wybór, który zadowoli miłośników minimalizmu – rolety te pasują do wszystkich wnętrz i dostępne są w pełnej gamie wzorów. Wyróżnia je dyskretny sposób prowadzenia żyłki rolety, która znajduje się pod tkaniną. W ten sposób roleta nie zahacza o klamkę i nie przeszkadza przy otwieraniu okien. Dolne mocowanie żyłek może być wyregulowane pod względem naprężenia. Vegas Mini to dobry zakup, gdy szuka się taniego, ale jednocześnie efektownego i trwałego systemu osłon okiennych.

LUIZA

Praktyczne zasłonięcie dużych powierzchni

EXCLUSIVE

Rolety wolnowiszące z elementami ozdobnymi

Rolety wolnowiszące nie tylko bardzo dobrze nadają się do osłony nawet większych przestrzeni, ale również mogą pełnić rolę dekoracyjną. Różnorodne kolory i wzory oraz ozdobne elementy, na przykład łańcuszki, uchwyty czy mechanizmy powodują, że system rolet może pasować idealnie do charakteru wnętrza i podkreślać jego estetykę. Najlepszym wyborem są rolety Exclusive, które wyróżniają się eleganckim wyglądem, a przy tym potrafią osłonić nawet duże powierzchnie. To optymalny wybór tam, gdzie roleta nie tylko ma pełnić funkcję ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale również ma być efektownym dodatkiem.

ZONDA BASIC

ZONDA BASIC – System Rolet Wolnowiszących

Stylowa roletka wolnowisząca typu dzień-noc, która idealnie nadaje się do salonu czy sypialni. Posiada wygodną możliwość sterowania tkaniną można kontrolować ilość światła wpadającą do pomieszczenia i dopasować ją idealnie do swoich potrzeb. Dzięki poziomym splotom tkaniny rolety można błyskawicznie dozować poziom zaciemnienia w pokoju. Roleta Zonda Basic montowana jest do profilu okiennego z użyciem elementów samoprzylepnych lub też z użyciem klipsów do ściany lub sufitu.