Prezentujemy wygodne w obsłudze i estetyczne rolety przyszybowe, które znajdują się w specjalnie dopasowanych kasetkach z prowadnicami. W ten sposób pasują one idealnie do okna i zabezpieczają roletę przed zabrudzeniami. Dodają także estetyki wnętrzom i ich plusem jest fakt, że cały czas znajdują się przy szybie, nawet jeżeli okno jest uchylone. Samohamujący mechanizm łańcuszkowy powoduje, że obsługa rolety jest wyjątkowo łatwa. Rolety przyszybowe to doskonała propozycja wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa jakość oraz dopasowanie – to rolety, które będą prezentowały się efektownie i jednocześnie zapewniają wysoki poziom funkcjonalności.

Rolety Przyszybowe

VEGAS

Nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych

Systemy rolet kasetowych wyróżniają się estetyką i funkcjonalnością. Dzięki różnorodnym rozwiązaniom montażowym można zamocować je na praktycznie każdym oknie. Proponujemy sprawdzony system Vegas, który zbudowany jest z przykręcanej kasety oraz płaskich prowadnic w modelach Vegas Classic, oraz Vegas PCV lub też dostępny jest jako przyklejana kaseta z prowadnicami przestrzennymi w modelach Vegas Profil. Systemy rolet kasetowych Vegas wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem – do wyboru jest pełna gama kolorów i wzorów, w tym wzory drewnopodobne, które można dopasować do okien drewnianych lub z drewnopodobną okleiną.

RUBIN

Praktyczny system rolet kasetowych z PCV

Niezawodny i stylowy system przestrzennych rolet kasetowych wykonany z wytrzymałego PCV. System Rubin wyróżnia się przy tym łatwym montażem, ponieważ przyklejany jest do ramy okiennej, dlatego nie wymaga naruszania konstrukcji okna. Dzięki uniwersalnemu sposobowi montażu można założyć go praktycznie na każdego rodzaju okno. Także dostępny jest w odmianie Mini, która wyróżnia się zmniejszoną wielkością kasety.

ROSA

Bezinwazyjny system, przyklejany do ramy okiennej

Dzięki bezinwazyjnemu systemowi montażowemu można zapobiec zniszczeniu konstrukcji ramy okiennej. System bazuje na samoprzylepnych elementach, które stabilnie utrzymują roletę w miejscu. Rolety Rosa wykorzystujące ten system wykonane są z lekkiego aluminium. Ich kaseta i prowadnice wykończone są anodowanymi kolorami. Rolety te mogą być wyposażone w mechanizmy sprężynowe, dzięki którym można łatwo rozsuwać tkaninę w kierunku od dołu ku górze.

PRIMA

System rolet dedykowany oknom dachowym

Systemy rolet przeznaczone szczególnie do okien dachowych. Rolety Prima wyróżniają się specjalną konstrukcją kasety i prowadnic wykonanych z lekkiego aluminium. Roleta może być zatrzymana w dowolnym miejscu okna. Mogą być montowane na każdym modelu okna. Dostępne są w szerokiej gamie różnorodnych kolorów wykończeń, w tym w kolorach drewnopodobnych oraz w aluminium. Dzięki nim pomieszczenia na poddaszu są skutecznie chronione przed nadmiernym nasłonecznieniem.

FANTAZJA

Praktyczne rozwiązanie w grupie rolet przyszybowych

Nowoczesny system rolet, który wyróżnia się zarówno efektownym wyglądem, jak i uniwersalnym zastosowaniem. Dzięki estetycznej kasecie i prowadnicom wygląda elegancko w każdym pomieszczeniu. Roleta może być zamocowana na ramie okien PCV, drewnianych lub aluminiowych. Wyposażona jest w mechanizm samohamujący.

ZONDA GRANDE

ZONDA GRANDE – Najnowsza propozycja wśród rolet tekstylnych

Nowoczesna i stylowa roleta typu dzień-noc, która wyróżnia się również funkcjonalnością i łatwym montażem. Specjalny system umożliwia przewijanie tkaniny i regulowanie poziomu zaciemnienia pomieszczenia. Tkaniny, które wykorzystywane są przy produkcji rolet Zonda Grande, składają się z naprzemiennych pasów zaciemniających i transparentnych. W efekcie można dzięki nim uzyskać optymalny przepływ światła zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Rolety są montowane na zewnątrz wnęk okiennych do sufitu albo nad oknem lub też bezpośrednio we wnękach okiennych z użyciem specjalnych klipsów. Rolety Zonda Grande to efektowny i niezawodny model doskonały do salonu, sypialni i innych wnętrz.