Plisy

Żaluzje plisowane to chyba jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu. Mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej. Bogata oferta tkanin spełni każde oczekiwania pod kątem zarówno dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia.

System sznurkowy standard to plisa wolnowisząca podciągana sznurkiem. Konstrukcja oparta na systemie angielskiej firmy Louvolite, wyposażona jest w niezawodnie działający mechanizm hamujący.

 

COSIMO

Możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna

Cosimo to wygodne w obsłudze systemy żaluzji plisowanych, które wyróżniają się także eleganckim wyglądem. W ich produkcji zastosowaliśmy udoskonalone materiały, dzięki czemu udało nam się uzyskać wysokiej jakości produkt, który jest w stanie spełnić oczekiwania każdego wymagającego użytkownika. Dzięki nowym rozwiązaniom konstrukcyjnym plisy Cosimo uzyskują także nowe funkcjonalności. Do dyspozycji klientów są różnorodne kolory tkaniny oraz profile anodowane i drewnopodobne.

COSIMO ONE

Możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna

Nowa wersja profili w grupie Cosimo – profil Cosimo One z praktyczną magnetyczną blokadą typu Easy Click. Dzięki niemu można wygodnie blokować żaluzje w dowolnym położeniu bez wysiłku, zawsze domykając jej ruchome części. Dzięki Cosimo One można podwyższyć komfort używania plis.

COSIMO SL

Możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna

Wygodny i funkcjonalny sposób na zasłonięcie okna dachowego. Dopasowany idealnie swoim kształtem do wszystkich rodzajów okien dachowych znajdujących się w sprzedaży. Dzięki użyciu prowadnic typu Smart Line w tym systemie można rozłożyć i utrzymać optymalny naciąg tkaniny. System Cosimo SL zawiera profile Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click.

ULTIMA

Różnorodność wzornictwa i kolorystyki

Plisy są oferowane w różnych wariantach kształtów – to kilkanaście propozycji, dzięki czemu można łatwo dopasować je do każdego rodzaju ramy okiennej, w związku z tym żaluzje plisowane mogą być wykorzystane także w oknach o nietypowych kształtach, na przykład półokręgów, okręgów, trójkątów czy trapezów. Konstrukcyjna elastyczność pozwala na stworzenie żaluzji plisowanej pasującej do każdej przestrzeni i życzeń użytkownika. Dzięki nim można w jednym ruchu zasłonić dowolny element okna, dając tym samym prywatność, ale jednocześnie odpowiednie naświetlenie wnętrza. Do dyspozycji klientów jest pełna kolekcja tkanin o wielu kolorach i wzorach, dlatego plisy mogą być dopasowane indywidualnie do każdego pomieszczenia.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz