Moskitiery

Dekoracyjne osłony okienne do nowoczesnego wnętrza. Nowoczesna aranżacja wnętrz – minimalizm, brak dużej ilości ozdób, interesujące formy mebli i dodatków – wszystko to wymaga również dokładnego przemyślenia i dobrania odpowiednich elementów aranżacji, z których razem stworzy się przemyślana kompozycja. Wśród nich warto też pamiętać o właściwie dopasowanych do charakteru przestrzeni osłonach okiennych.

 

DRZWIOWA

Moskitiera drzwiowa modern

Moskitiera drzwiowa Modern to niezawodna ochrona przed uciążliwymi insektami. Sprawdza się w domach, mieszkaniach, domkach letniskowych oraz innych budynkach. Moskitiery Modern montowane mogą być na drzwiach balkonowych czy tarasowych i innych drzwiach, które wymagają dobrego zabezpieczenia przed owadami. Jednocześnie moskitiera nie blokuje drzwi, z których można wygodnie korzystać. Moskitiery produkowane są z wytrzymałego i lekkiego profilu aluminiowego.

Siatka w kolorze grafitowym ma oczka o wielkości 1×1 milimetr, dlatego jest w stanie zatrzymać każdego rodzaju insekta. Na uwagę zasługują także praktyczne narożniki wewnętrzne, elegancka klamka i wytrzymałe zawiasy.

OKIENNO RAMKOWA

Moskitiera okienna ramkowa

Moskitiery chronią mieszkania i domy przed insektami takimi jak komary czy muchy. Sprawdzają się także w domkach letniskowych i w innych miejscach, w których konieczne jest skuteczne zabezpieczenie przed nimi, na przykład w:

  • szpitalach
  • kawiarniach czy w restauracjach

Moskitiery okienne ramowe są montowane bezpośrednio na ramie okna, dlatego nie wymagają ingerowania jego konstrukcję.

MOSKITIERA VELIA

Praktyczny system moskitier rolowanych okiennych Velia, które wyposażone są w lekkie prowadnice aluminiowe i kasety. Ich mechanizm pozwala na ustawienie siatki na dowolnej wysokości. Moskitiery Velia można montować w pozycji poziomej lub pionowej.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz